Protikorozní primery

Primery odpovídají za kvalitu a protikorozní ochranu lakovaných kovových substrátů. V automobilovém průmyslu jsou tyto vlastnosti ceněny zvláště ve vztahu k technologii tváření a spojování právě tak jako vhodnost pro svařování.

Primery vytvářejí vysoce aktivní podklad. Ve spojení s bezchromovou předúpravou zajišťují velmi dobrou přilnavost ke kovu a rovněž tak k následnému lakování. Při tloušťce vrstvy pouze 2,5 – 5 µm zodpovídají za kvalitu a protikorozní ochranu hotových lakovaných materiálů. Jako tenké, svařitelné organické povlaky poskytují primery především v automobilovém průmyslu různé ekologické a ekonomické výhody.


Bezchromová technologie - Gardo® Protect

Produktem Gardo® Protect Vám nabízíme výkonné povrstvení tenkým filmem první a druhé generace. Naše bezchromové technologie zvyšují protikorozní působení v automobilovém průmyslu především v kritických oblastech, jako kupříkladu v dutinách, na švech nebo přírubách. Speciálními aplikacemi lze tak částečně nahradit nákladné kroky dodatečného opracování jako je konzervování dutin nebo těsnění švů.

Plechy povrstvené naším vysoce kvalitním protikorozním primerem se dají svařovat všemi běžnými metodami svařování.


Technologické portfolio:

  • Gardo® Protect


Oblasti použití:

  • Povrstvení pásů pro automobilový průmysl

 


Chemetall Kft., org. složka
Počernická 96, 108 00 Praha 10 - Malešice
Česká republika

chemetall.cz@chemetall.com           F:+420 296 411 375

Vyrobil Sassy Group s.r.o.